Curs 2017-2018

 

Calendari

Data d'inici de curs: 12 de setembre de 2016

Data d’acabament de curs: 22 de juny de 2017.

 

Dies festius

Per l'any 2017: 12 i 13 d'octubre, 1 de novembre i 6, 7 i 8 de desembre.

Per a l'any 2018: 12 de febrer i 30 d'abril i 1 de maig de maig.

Nadal: del 25 de desembre al 5 de gener, ambdós inclosos.

Setmana Santa: del 26 de març al 2 d’abril, ambdós inclosos.

 

Aquests dies són comuns a la majoria de centres públics de Rubí. Queda pendent de col·locar un dia festiu local que depèn de l'Ajuntament.

 

Horari

De 9 a 12:30h. i de 15 a 16:30h.

Horari intensiu dia 22 de desembre i del 5 al 22 de juny, de 9 a 13h.

 

Horari d’atenció a les famílies

Dimecres de 12'30 a 13'30h

(cal concertar hora amb el/la tutor/a prèviament)

 

Secretaria i Direcció: concertar hora a consergeria.

 

AMPA del Centre

Horari d’atenció: dilluns a les 9h i dijous a les 16:30h.

E-mail: Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

 

Presidenta: Eva Garcia

Sots-presidenta: Eva Andreu

 

Equip del centre

Direcció

Lola Miró

Cap d' Estudis

Marina Llonch

Secretària

Eva Bretones

EI. 3 anys

Roselles: Gemma Gàmez

Gira-sols: Lídia Andújar (2/3) i Cristina Oribe

EI. 4 anys

Menta: Claudette Luceño

Camamilla: Anna Maranges

EI. 5 anys

Alzina: Anna Trujillo

Roure: Glòria Bartolome

Suport EI

Geòrgia Navarro -Coordinadora- (Biblioteca)

Marina Llonch (Psicomotricitat)

Tatiana Capó (Música)

Eli Martínez (Atenció a la diversitat)

Patry Corbera (TEI)

EP. 1r

Lligabosc: M. José Asensio

Heura: Inma Pérez

EP. 2n

Falgueres: Patricia Toledano -Coordinadora-

Molses: Montse Cabestany (2/3) i Roser Miralles

Suport CI

Abel Teixidor (Educació Física)

Tatiana Capó (Música)

Rebeca Martín (Anglès)

Ana M. Garcia (Ciències)

Eli Martínez (Atenció a la diversitat)

EP. 3r

Estrelletes: Mar Garcia

Camagrocs: Maite Alaminos (2/3) i Ana M. Garcia

EP. 4t

Reixa del diable: Neus cid

Apagallums: Chema Gracia

Suport CM

Ana M. Garcia -Coordinadora- (Ciències)

Abel Teixidor (Educació Física)

Olga Alonso (Música)

Rebeca Martín (Anglès)

Eli Martínez (Atenció a la diversitat)

EP. 5è

 Drac blau de mar: Vero Suazo (2/3) i Toni Lopera

Linx: Cristina Martínez

Dingo australià: Gemma Gendre

EP. 6è

 Dent de ganivet: Xavi Gil

Llops: Laia Gómez

Tigre Blanc: Eva Muñoz (Bea Moreno)

Suport CS

M. Lluïsa Mitchell -Coordinadora- (Anglès)

Laia Gómez i Toni Lopera (Educació Física)

Tatiana Capó (Música)

Ana M. Garcia (Ciències)

Lola Miró i Eva Bretones (Atenció a la diversitat)

Dansa

Laura Font

Vetlladores

Sandra Bea, Isa Hernandez

Conserge

Ivan Garcia

Administrativa

Raquel Jabonero

Neteja

Mari Angeles González, Loli Lucena i Maria Merino

Cuina

Tina Álvarez, Berta Pozo, Núria Clavijo i Encarna Nieto

Coordinació de menjador

Marta Cabrera i Cristina Aguilera

Go to top